Arama
Filters
Kapat

SSS

Değirmenli Çiftliği’nin farkı nedir? 

Çiftçinin ve üreticinin yöresinden mutfağınıza sağlıklı ve ev yapımı doğal ürünler.

Çağımızın değişen teknolojisi ve endüstiriyel tarım sektörü nedeniyle bulunduğunuz bölgelerde ihtiyaç duyduğumuz ürünlere eski usullerde, katkısız, koruyucusuz olabildiğince doğal ulaşmamız gayet zor olabilir. Biz çiftçi torunları olduğumuz için doğal ürünlerin lezzetlerini, geleneksel yöntemlerin kıymetini biliyoruz, büyükşehirde yaşadığımız için bu kıymetlerle yetişmiş, tazeliği korunmuş ürünlere ulaşmanın zorluğunuda biliyoruz. Özellikle son yıllarda yükselişte olan doğal, sağlıklı beslenme ve ekolojik yaşam trendini, şehirde yaşayan ya da yöresine uzak lezzetleri tatmak isteyen tüketiciler için daha ulaşılabilir kılmak amacıyla bu siteyi kurduk.

Ürünlerimizin hepsini ait olduğu coğrafyadaki çiftçiden; Siyezi Kastamonu’dan, Zeytinyağını Edremit’ten, Asma Yaprağını Tokat’tan, İnciri Aydın’dan ya da araya aracı koymadan direkt üreticisinden; İsli Çerkez Peynirini Balıkesir’den, Eski Kaşarı Kars’dan, Zeytini Edremit’ten temin ediyor, günümüzün teknolojik imkanlarıyla eski usul geleneksel yöntemleri birleştirerek katkısız koruyucusuz güvenle ve gönül rahatlığıyla tüketebileceğiniz ev yapımı reçel, tarhana, erişte, makarna, turşu, kahvaltılık soslar yapıyoruz. 

Sitemizde çiftçiden temin ettiğimiz Atalık tohumdan Karakılçık un ve bulguru siparişi verebileceğiniz gibi yerli tohumlardan elde edilen bakliyat ürünlerimiz, üreticilerinden aldığımız peynir, katkısız kasap sucuk gibi koruyucusuz et ürünleri ve el emeği göz nuru dönemsel olarak değişen ve çeşitlenen ev yapımı ürünlerimizin hepsine ulaşabilirsiniz.

Nasıl üye olabilirim? 

Üyelik başvurularınız için internet sitemizin sol üst köşede bulunan 'Üye Ol' butonuna tıklayınız. Açılan sayfadaki formu doldurduktan sonra üyeliğinizi tamamlayabilirsiniz. Üyelik ücretsizdir, üye olmadan sipariş verilmemektedir. 

Değirmenli Çiftliği ‘n de nasıl ödeme yapabilirim? 

Web sitemizden verdiğiniz siparişlerinizde kredi kartınız ile (Visa ve MasterCard logolu) online ödeme yapılabilir. Online ödemelerde; ödeme yönteminde değişiklik ve banka kartı (debit kart) ile ödeme teknik kısıtlamalar nedeniyle maalesef yapılamamaktadır. Yasal düzenlemeler gereği, gıda alışverişlerinde taksit uygulaması geçerli değildir. 

Şifremi unuttum/bilmiyorum, siteye nasıl giriş yapacağım? 

Şifrenizi unuttuğunuz ya da bilmediğiniz durumlarda, giriş sayfasında bulunan "Şifremi Unuttum" butonuna tıklamanız ve sistemimize üye olduğunuz e-posta adresinizi açılan sayfadaki kutuya yazmanız yeterlidir. Yine de giriş yapamıyorsanız şifrenizin sıfırlanması için web siparişleri teknik destek hattına whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz. 0 534 780 55 67 
 
Aldığım ürünlerin fiyatlarına KDV dahil midir? 

Web sitemiz üzerinden satılan her ürünün fiyatına KDV dahildir. 
 
Siparişlerimi nereden görebilirim? 

Siparişlerinizi, "Hesabım" sayfasında bulunan "Siparişlerim" bölümünden görebilirsiniz. 
 
Sipariş adresimi değiştirmek istiyorum, nasıl yapabilirim? 

Sipariş adresinizi "Hesabım" sayfasında bulunan "Adreslerim" bölümünden değiştirebilir ya da satın alma işlemi sırasında "Yeni Adres Tanımlamak İstiyorum" butonunu işaretleyerek yeni adresinizi tanımlayabilirsiniz. Ancak girdiğiniz bu adres; adresi güncelledikten sonra vereceğiniz siparişler için geçerli olacaktır. Sipariş verdikten sonra adres değiştirmek isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Teslim aldığım ürünü iade edebilir miyim? 

27.11.2014 tarih 29188 sayılı Resmi Gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren “Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği”nin 2. Maddesinin (ğ) nolu bendi gereği “Yiyecek ve içecek gibi günlük tüketim maddelerinin, satıcının düzenli teslimatları çerçevesinde tüketicinin meskenine veya işyerine götürülmesine” ilişkin Mesafeli Sözleşmelerde cayma hakkı bulunmamaktadır. 

Teslim aldığınız ürünlerle ilgili bir şikayetiniz olması durumunda teslimat tarihinden itibaren 7 gün içerisinde şikayetinizi, 0 534 780 55 67 numaralı iletişim hattımıza iletmenizi veya sitemizin "Bizimle İletişime Geçin" bölümünden mail göndermenizi rica ederiz. 

Siparişimin elime ulaşamadığı durumlarda ne yapabilirim? 

Kargo firması belirtmiş olduğunuz adrese siparişinizi teslim etmektedir. Adresinizde bulunamamanız durumunda, kargonuzu getiren kişi paketinizi en yakın kargo şubesinden alabileceğinize dair bir not bırakır. Kargonuzun ilgili şubede 3 gün boyunca alınmaması durumunda siparişiniz tarafımıza iade edilir. Bu aşamada Müşteri Hizmetlerimizi arayarak bir defaya mahsus olmak üzere tekrar aynı adrese gönderimini isteyebilir veya adres değişikliği talebinizi bu aşamada iletebilirsiniz. Her durumda kargonuzun durumunu "Hesabım" sayfasında bulunan "Siparişlerim" bölümündeki "Kargom Nerede” linkine tıklayarak takip edebilirsiniz. 

Teslimat adresimden bana ulaşılamazsa başkasına teslimat yapılabilir mi? 

Belirtmiş olduğunuz teslimat adresinizde kargonuzu teslim alacak kişi var ise, bu bilgiyi siparişinizi oluştururken "Siparişi teslim alacak olan kişi" kısmında belirtmeniz gerekmektedir. 

Satın aldığım ürünü yurt dışına gönderebilir misiniz? 

Web sitemizden verilen siparişlerde yalnızca Türkiye sınırları içerisinde teslimat yapılabilir. KKTC sevkiyat sınırlarımız içerisinde yer almamaktadır. Yurt dışına gönderimimiz şimdilik bulunmamaktadır. 

Degirmenliciftligi.com internet sitenizin güvenliği nasıl sağlanıyor? 

Sitemiz, bize iletmiş olduğunuz tüm bilgileri korumak için gerekli tüm önlemleri alır. Ayrıca İnternet sitemizin güvenliği, SSL şifreleme sistemi ile sağlanmakta olup, üyelerimizin bilgileri hiçbir üçüncü kurum ve kuruluş ile paylaşılmamaktadır. 

Görüş ve önerilerimi nasıl iletebilirim? 

İnternet sitemizde yer alan "Bizimle İletişime Geçin" bölümünde bulunan formumuzu doldurarak veya iletisim@degirmenliciftligi.com adresine mail göndererek görüş ve önerilerinizi iletebilirsiniz. Ayrıca 0 534 780 55 67 iletişim hattımızı arayarak da bizimle iletişime geçebilirsiniz. Görüş ve önerilerinize çok önem veriyoruz. İlettiğiniz görüş ve önerilerinizi en kısa sürede değerlendirip size geri dönüş yapacağız.