Arama
Filters
Kapat

Organik Nar Ekşisi - 340 gr

İskenderun bölgemizde yetiştirilen Organik sertifikalı nar meyvesi Sazlıca fabrikamızda işlenerek Organik nar ekşisine dönüştürülür. Nar ekşisi; bağışıklık sistemini güçlendirir. Sindirim sistemini rahatlatır. İçerigindeki C, K, E vitamini ve potasyum sayesinde vücuda güç verir. Hafızayı korur. Tansiyonu dengeler.
Ürün Kodu: SA1001
Üretici firma: Sazlıca
₺34,90
₺25,90
*
*
*
Bu ürünü alan müşteriler aynı zamanda bunlarıda satın aldı

Cennet Hurması Kurusu - 500 Gr

Son zamanlarda daha fazla tanınmaya başlayan cennet hurması, bilinen diğer adıyla Trabzon hurması veya Akdeniz hurmasının sağlığa olan faydaları da saymakla bitmiyor. Vitamin ve mineraller açısından oldukça zengin bir besin. İçeriğinde A, C, B1, B2 ve B3 vitaminleri, karbonhidrat, fosfor, protein, kalsiyum, demir, sodyum, selüloz, potasyum ve magnezyum barındırıyor. Yarım kilo fiyatıdır.
₺60,00 ₺49,90

Bilye Kekik - 1 Bağ

Aydın' ın dağlarından kendiliğinden yetişen kekikler özenle toplanır, güvenli şartlarda askıda kurutulur, mis kokusu ve şifasıyla sizlere ulaştırılır. Hiç bir işlem görmemiştir.
₺15,00

Sığla Buhur Tütsü - 40 gr

Buhur sığla ağacının kabuğundan elde edilen hoş kokulu, hafifçe yağlı bir üründür. Buhurun kullanılma sebepleri; ortama güzel koku vermek, kötü enerjiyi ortamdan uzaklaştırmak ve nazardan korunmaktır. Sığla Buhuru, sığla yağı elde edilirken, ağacın kabuğunun kazınması işlemi ile elde edilir. Toplanan kabuklar kaynatılıp preslendikten sonra kurutulur ve sonra kullanıma uygun hale gelir.
₺10,00 ₺6,00

Keçiboynuzu Unu - 250 gr

Keçiboynuzları kabuklarıyla beraber çekirdeklerinden ayrılmadan temizlendikten sonra özel değirmenlerde öğütülerek hiç bir katkı maddesi eklenmeden un halini alır. Keçiboynuzu Unu bir çok hamur işinde (kek, kurabiye, poğaça, ekmek, pizza, makarna, vs..) sıcak- soğuk içeceklerde kullanılabilir. Şeker ve kakao yerine tatlandırıcı, renklendirici ve aroma verici olarak kullanılabilir.
₺15,00 ₺13,00