Arama
Filters
Kapat

Salça & Konserve

Olarak görüntüle Kafes Liste
Göre sırala
Görüntüle Sayfa başına

Kahvaltılık Sos (Şakşuka)

Mevsiminde toplanan patlıcan, kapya biber (yarısını közleyip) , domates ve tatlı kıl biberin zeytinyağı, sarımsak, çok az tuz ve şeker ile odun ateşinde kaynatılmasıyla yapılır. Şakşuka benzeri bu lezzeti kahvaltılarınıza ekmek üstlerinizde, yemek ya da çay saatlerinizde meze/aperatif olarak keyifle tüketebilirsiniz. Ürünümüz katkı/koruyucu maddesi içermez. Kapağı açıldıktan sonra buz dolabında mak. 2 hafta içerisinde tüketmenizi öneririz. Ürün ambalajı 370 CC cam kavanozdur.
₺18,00

Doğranmış Domates Konservesi

Yerli tarla domateslerimizin kabukları incecik soyularak küp küp doğrandı, çok az miktar tuz ilave edilip tazeliği korunarak çiğ olarak kavanozlandı ve vakumlandı. Kapağını açtığınızda mis gibi yaz domatesi kokusunu ve lezzetini kışın bile yemeklerinizle buluşturabilirsiniz. İster çorbalarınızda, ister makarna/yemek soslarınızda isterde menemen yaparken bir çok yemekte kullanabilirsiniz. Ürün ambalajı 660CC cam kavanozdur.
₺15,00

Taze Fasulye Konservesi

Tap taze körpecik fasulyelerimiz tarladan toplandığı gibi temizlendi, bıçak değmeden sağları ayıklanarak ikiye bölündü. Bir kaç dakika haşlandı. Az miktarda tuz ve bir kaç dilim tarla domatesiyle cam kavanozda vakumlandı. İster taze fasulye, ister türlü gibi yemeklerinize ekleyerek tüketebilirsiniz. Ürün ambalajı 660 CC cam kavanozdur.
₺16,50

Tatlı Biber Salçası

Mevsiminde topladığımız kapya biberlerimizin çekirdeği ve sap kısımları ayıklanarak az miktar suda haşlanır, çekilir ve az tuz ilave edilerek odun ateşinde saatlerce kaynatılarak kıvam verilir. Cam kavanoza vakumlanır. Kıpkırmızı rengi, mis gibi tokusu ve kıvamıyla yemeklerinize, kısır gibi salatalarınıza hatta kahvaltıda ekmek üzerinde kullanabilir keyifle tüketebilirsiniz. Ürün ambalajı 660 CC cam kavanozdur.
₺25,50

Domates Salçası

Mevsiminde toplanan tarla domatesleri temizleyip çektirdik. Ardından az miktar tuz ile saatlerde odun ateşinde kaynatarak kıvam verdik. Cam kavanoza vakumladık. Kıpkırmızı rengi, mis gibi kokusu ve kıvamıyla tariflerinize çok yakışacak bu lezzeti yemeklerinizde, soslarınızda, kahvaltıda ekmek üzerine keyifle kullanabilirsiniz. Ürün ambalajı 1000 CC cam kavanozdur.
₺26,50