Arama
Filters
Kapat

Değirmenli Çiftliği

Olarak görüntüle Kafes Liste
Göre sırala
Görüntüle Sayfa başına

Böğürtlen Reçeli

Vücuda zararlı olan maddelerin temizlenmesi için çok faydalı olan böğürtlen, vücut için oldukça etkili bir antioksidan kaynağıdır. Yorgun olan ve halsizliği bulunan vücudu dinlendirir, güçlendirir. Kendi halinde tarlada, bağda, bahçede yetişen böğürtlenlerimizi su ilave etmeden şeker pancarıyla odun ateşinde kaynattık. Koruyucu, renklendirici, kıvam verici vb. katkı maddesi içermez. Geleneksel yöntemlerle yapılmıştır. Yoğun ve taneli kıvamdadır. Ürün ambalajı 425 CC cam kavanozdur.
₺20,50 ₺17,00

Cevizli Kuru İncir Reçeli

Coğrafya işaretli Aydın kuru incirimizi doğrayarak şeker pancarıyla odun ateşinde kaynatıp kıvam verdirdik. Yerli mahsül kuru cevizlerimizden az miktarda limon tuzu ekleyip cam kavanozlara vakumladık. Tam kıvamında şekeri, ceviz taneleri ve ballı incirleriyle kahvaltı sofranınız şenlendirecek bir lezzet. Koruyucu, renklendirici, kıvam verici vb. katkı maddesi içermez. Geleneksel yöntemlerle yapılmıştır. Ürün ambalajı 370 CC cam kavanozdur.
₺29,90

Cevizli Olgun İncir Reçeli

Kendi bağlarımızdan topladığımız ballı olgun incirlerimizi bütün haliyle şeker pancarıyla odun ateşinde kaynatıp kıvam verdirdik. Coğrafi işaretli Niksar cevizlerimizden ekleyip cam kavanozlara vakumladık. Tam kıvamında şekeri, ceviz taneleri ve ballı lokmalık incirleriyle kahvaltı sofranınız şenlendirecek bir lezzet. Koruyucu, renklendirici, kıvam verici vb. katkı maddesi içermez. Geleneksel yöntemlerle yapılmıştır. Ürün ambalajı 425 CC cam kavanozdur.
₺0,00

Doğranmış Domates Konservesi

Yerli tarla domateslerimizin kabukları incecik soyularak küp küp doğrandı, çok az miktar tuz ilave edilip tazeliği korunarak çiğ olarak kavanozlandı ve vakumlandı. Kapağını açtığınızda mis gibi yaz domatesi kokusunu ve lezzetini kışın bile yemeklerinizle buluşturabilirsiniz. İster çorbalarınızda, ister makarna/yemek soslarınızda isterde menemen yaparken bir çok yemekte kullanabilirsiniz. Ürün ambalajı 660CC cam kavanozdur.
₺15,00

Domates Salçası

Mevsiminde toplanan tarla domatesleri temizleyip çektirdik. Ardından az miktar tuz ile saatlerde odun ateşinde kaynatarak kıvam verdik. Cam kavanoza vakumladık. Kıpkırmızı rengi, mis gibi kokusu ve kıvamıyla tariflerinize çok yakışacak bu lezzeti yemeklerinizde, soslarınızda, kahvaltıda ekmek üzerine keyifle kullanabilirsiniz. Ürün ambalajı 1000 CC cam kavanozdur.
₺26,50

Erik (Anjelik) Şurubu

İçerisinde sadece mevsiminde topladığımız anjelik eriği ve pancar şekeri bulunmaktadır. Odun ateşinde saatlerce kaynatılarak kıvam verilmiştir. İster kahvaltıda ekmeğinizin üzerinde ister günün her saati suyla karıştırarak meyve suyu olarak ya da kış aylarında suyla kaynatarak şerbet olarak bile tüketebilirsiniz. İnce elekten geçirildiği için parçacıklı yapısı yoktur. Dilerseniz tatlı tariflerinizde de zevkinize göre kullanabilirsiniz. Koruyucu, katkı maddesi ve glikoz içermez. Ürün ambalajı 425 CC cam kavanozdur.
₺21,50 ₺18,00